Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó - pénztáros (Budapest, IV. kerület)

  • Eurofamily Kft.
  • IV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Eladó-pénztáros

Mit fogsz csinálni nálunk?

  • A munkaidőd egy részében (4 óra) pénztárban dolgozol, a többi időben árufeltöltéssel, áruátvétellel a későbbiekben rendeléssel is foglalkozol
  • Nálunk 3, édesség, papíráru és vegyi áru területeken dolgoznak a munkatársaink megosztva, valamelyik területet fogod te is megkapni
  • A tiszta munkakörnyezet fenntartásához napi szinten te is hozzájárulsz

Mikor jelentkezz?

  • Szeretnél biztos, teljes munkaidős bejelentett állást
  • Szeretsz a Vásárlókkal foglalkozni, s akár kereskedelmi végzettséggel is rendelkezel
  • Fontos neked a családias hangulat a jó csapat
  • Szereted a változatos napokat, a pörgést, bírod a fizikai megterhelést

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kereskedelmi végzettség vagy erre való hajlandóság megszerzése
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a legjobban fogsz szeretni nálunk

  • Kezdő szakképzett munkavállalóként a bruttó havibéred, minimum 247.000 Ft
  • Éves egyéb béren kívüli juttatásaink vannak (hűségjutalom, 13.havi fizetés, EuroFamily ajándékkártya, jelenléti pótlék)
  • Munkabéred fixen, minden hó 10-ig átutalással érkezik a megadott bankszámlaszámodra
  • Munkaidő beosztásod előre tervezhető 1 hónappal, szabadság igényedet minden esetben egyeztetni tudod a vezetőddel
  • Munkába járási költségeidet közigazgatási határon kívül eső lakóhelyről támogatjuk, busz vagy vonatbérlet esetében 86%-ot térítünk, autónál 15 Ft/km-ént számoljuk el
  • A belépés napjától 2 hónapon keresztül mentor segíti a munkádat, aki megtanítja számodra a folyamatainkat
  • Az egészséges életmód keretein belül, hetente kétszer zöldség- gyümölcsjuttatásban részesülsz
  • Amennyiben részt veszel regisztrált sporteseményen, havonta 2 alkalommal 10.000 Ft értékben díjazzuk
Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre