Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó (MOM Park)

  • Reserved
  • XII. kerület, Pest, Budapest
  • A hirdetés 61 napja lejárt

Munkatársakat keresünk ELADÓ munkakörbe a MOM Parkban található RESERVED üzletünkbe!

Feladataink ebben a munkakörben:

  • Áruátvétel, -kihelyezés és kiszolgálás
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Rend és tisztaság fenntartása
  • A vásárlók segítőkész, proaktív kiszolgálása

Téged keresünk, ha:

  • Lelkes, megbízható és szorgalmas vagy
  • Fontos számodra, hogy a munkád megbecsüljék és egy támogató csapat vegyen körül
  • Szereted a divatot és szívesen képviselsz egy piacvezető márkát
  • Magabiztosan kommunikálsz, vevőorientált vagy
  • Szeretnél szakmailag fejlődni és fontos számodra a karrierút

Lehetőségeink:

  • Heti 20/30/40 órás munkavégzési lehetőség (jelentkezésedben add meg, hány órás munka felelne meg a legjobban számodra)
  • Versenyképes jövedelem
  • 3 hónap után bónusz
  • 25%-os vásárlási kedvezmény
  • Budapesti tömegközlekedési bérlettámogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs

Helyek XII. kerület
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre