Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó / kozmetikai tanácsadó

  • Company_icon Yves Rocher Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 116 napja lejárt

Yves Rocher Hungary Kft.

SZAKÉRTŐ A NÖVÉNYI EREDETŰ SZÉPSÉGÁPOLÁSBAN

A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képviselünk, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, amely természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére

ELADÓ / KOZMETIKAI TANÁCSADÓ

munkatársakat keresünk Budapesten működő márkaboltjainkba

Feladatai:

  • A vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • A termékek kihelyezése és ajánlása
  • Pénztárgép kezelése
  • Marketing- és reklám anyagok szakszerű kihelyezése
  • Törzsvásárlói program népszerűsítése

Elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Megbízható, pontos, lendületes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus csapat
  • Teljes vagy részmunkaidős lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre