Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó (Kecskemét)

  • GAS JEANS
  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 61 napja lejárt

Kecskeméten a Malomban található GAS márkaboltunkba keresünk talpraesett, kiválóan kommunikáló

ELADÓT

Fényképes önéletrajzokat, a kívánt üzlet megjelölésével vagy az üzletben személyesen kérnénk leadni.

elvárások:

  • minimum középiskolai végzettség
  • stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégezés
  • kiváló kommunikációs készség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

előny:

  • kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvek ismerete
Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre