www.cvonline.hu

Eladó / Kávézó Asszisztens - Írország

  • A hirdetés 162 napja lejárt

Írország délnyugati tengerpartjára, egy hangulatos kis városba keresünk kollégákat AZONNALI KEZDÉSSEL.

A munkakör

ELADÓ/KÁVÉZÓ ASSZISZTENS

Írország egyik legnagyobb és több, mint 30 éves múltra visszatekintő élelmiszeripari bolthálózatának egyik tagjában.

Főbb feladatok:

  • a vásárlók tájékoztatása az üzlet termékeiről, valamint gyors és hatékony kiszolgálása;
  • közreműködés a készletgazdálkodási folyamatokban, adminisztráció;
  • pénztárgép kezelése
  • kávézóban ételek készítése, felszolgálása

Amit kínálunk:

  • fizetés: bruttó 9.66 EUR/óra
  • heti 40 órás munkaidő (5x8 óra), túlóra lehetőséggel;
  • fejlődési, előrelépési lehetőség;
  • szállásszervezésben segítséget nyújt a munkáltató (kb. 500-600 EUR/hó egy 3-4 szobás ház bérleti díja)

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • vevőorientált szemlélet, udvarias viselkedés, pozitív, rugalmas hozzáállás, terhelhetőség;

***Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik legalább TÁRSALGÁSI szintű nyelvtudással rendelkeznek. Már Angliában tartózkodó érdeklődők jelentkezését is szívesen látjuk!

Helyek Külföld
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Pénztáros, Felszolgáló, pincér, pultos, Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre