Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó (Győr, Árkád Bevásárlóközpont)

  • Company_icon New Yorker Hungary Kft.
  • Location_icon Győr-Moson-Sopron, Győr
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

START NOW!

A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 40 országban 1000 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. Több, mint 18.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 40 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Csapatunk erősítéséhez keresünk:

Győr Árkád  Bevásárlóközpontban lévő üzletünkbe

Eladót

teljes munkaidőben

Feladatok

  • Vevőtanácsadás és eladás
  • Kasszatevékenység
  • Árukezelés  és prezentáció
  • Vállalati mutatók figyelése

Elvárások

  • Tapasztalat a ruházati kiskereskedelemben
  • Vevőközpontúság
  • Rugalmasság és elkötelezettség
  • Csapatszellem, jó kommunikációs készség
  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád.

Várjuk jelentkezésedet!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Győr
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre