Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Eladó (Aréna, Allee, Campona, Premier Outlet)

  • GAS JEANS
  • Budapest, Pest, Biatorbágy
  • A hirdetés 61 napja lejárt

Budapesten az Arénában az Alleeban és a Camponában található GAS márkaboltjainkba, valamint Biatorbágyon a Premier Outletben található Gas üzletünkbe keresünk talpraesett, kiválóan kommunikáló

ELADÓT!

Fényképes önéletrajzokat elektronikusan, a kívánt üzlet megjelölésével vagy az üzletben személyesen kérnénk leadni.

Elvárások:

  • minimum középiskolai végzettség
  • stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégezés
  • kiváló kommunikációs készség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvek ismerete
Helyek Budapest
Pest
Biatorbágy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre