Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éjszakás takarítási csoportvezető

  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítményüzemeltetési szolgáltatója Törökbálintra, épülettakarító csapat irányítására keres

ÉJSZAKÁS TAKARÍTÁSI CSOPORTVEZETŐKET

A feladatkört ellátó személy a szolgáltatás hatékony kivitelezéséért lesz felelős.

Feladatok:

  • gondoskodik a szükséges takarító csapat rendelkezésre állásáért:
  • ellenőrzi és számon kéri a szabályok és munkautasítások betartását
  • kifogás vagy probléma esetén intézkedik
  • rendszeresen konzultál a felettesével
  • javaslatokat tesz a szolgáltatás jobbítására és bővítésére

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség érettségivel
  • irányítói, csoportvezetői tapasztalat takarítás területén
  • rugalmas munkavégzés

Juttatások:

  • fix alapbér és minőségi jutalék
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye: Törökbálint

A pozícióra olyan jelentkezőt várunk, aki szívesen látja el a fenti feladatokat, megfelel az elvárásoknak és vállalja az önálló irányítói feladattal járó felelősséget és a kötetlen munkaidőben történő munkavégzést.

Pályázni szakmai önéletrajz küldésével lehet.

Helyek Törökbálint
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre