Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éjszakás raktáros

  • TEJ-S Kft.
  • Szada, Pest, Budapest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a Szadai Ipari Parkban lévő hűtőraktárának csapatába
ÉJSZAKAI MŰSZAKBA

RAKTÁROST

keres.

Feladatok:

  • Járatok összeállítása
  • Visszáru kezelése
  • Göngyöleg kezelése

Elvárásaink:

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tejtermékek és húskészítmények áru ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes alapbér,munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szada Ipari Park

Jelentkezésében kérjük jelölje meg nettó fizetési igényét és fényképes önéletrajzát küldje el részünkre.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szada
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre