Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éjszakai recepciós

  • 7Seasons Apartments Kft.
  • Budapest, Pest, VI. kerület
  • A hirdetés 5 napja lejárt

7Seasons Apartments Kft. 4*-os apartmanokat üzemeltető, dinamikusan fejlődő, ámde családias hangulatú szervezet. Itt mindenkire számítunk, és mindenki munkája nélkülözhetetlen. Munkatársunkat keressük

pozícióba.

Feladatok:

A nálunk megszálló vendégek elképzeléseit meghaladó színvonalú kiszolgálás, kiemelkedő minőségű és gondoskodó vendéglátás.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú, szakirányú végzettség előny
  • Szállodában, recepción, szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /excel/
  • Akit mi keresünk, kimondottan nyitott, barátságos, rendkívül talpraesett, terhelhető, jó problémakezelő, ugyanakkor önállóan és csapatban is dolgozni képes személyiség
  • Éjszakai beosztás vállalása

Előny:

  • Releváns szakirányú végzettség/vendéglátás, idegenforgalom/
  • Második idegen nyelv ismerete /francia, orosz, olasz/ előny

Amit nyújtunk:

  • Fontos megbecsült tagja leszel a szervezetünknek,
  • Versenyképes fizetés, bónusz,
  • Teljes munkaidős pozíció,
  • Értékesítési versenyek,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • 12 órás munkanap (3 munkanap, 3 szabadnap).

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre