Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éjszakai munka kiemelt bérezéssel

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.04.21.
Jelentkezési határidő: 2019.04.30.

Vezető logisztikai cégünk részére a TNT-hez keresünk diák munkavállalókat éjszakai munkára a 18.kerületbe. Kijutni legkönyebben vonattal a Nyugatiból lehet kb 20 perc, amire több helyen fel tudsz szállni ( Zugló, Kőbánya-Kispest ) a vonatot a budapesti BKK bérlettel tudod használni, a munkahely a vasútállomástól 2 perc sétára található, de megközelíthető Kőbánya-Kispestről a 200E busszal is.

Feladatok:

  • ​Légi és közúti logisztikai folyamatokban való részvétel a TNT modern logisztikai elosztó központjában
  • A TNT rendszerébe a csomagok adatinak beolvasása, azonosítása, illetve szortírozása elektronikai berendezések segítségével

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással,
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Munkaidő:

este 22:00 - 6:00 ig. Vasárnap és csütörtök között heti minimum 2-3 nap vállallása!

Amit kínálunk:

  • bruttó 1965 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre