www.cvonline.hu

ÉJSZAKAI KIEMELT ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 147 napja lejárt

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Kapcsolattartás a kiemelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra;
  • Megbízások nyomon követése, adminisztrálása;
  • Fuvarfeladatok során felmerülő problémák elhárítása;
  • Belső kommunikáció a fuvaros egységekkel, egyéb társosztályokkal;
  • KPI vezetése, kimutatások és riportok készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Éjszakai munkavégzés vállalása;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen a román/német/francia nyelvek.

Szükséges kompetenciák

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre