Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éjszakai key account operátor

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

ÉJSZAKAI KEY ACCOUNT OPERÁTOR

Feladatok

  • Kapcsolattartás a kiemelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra;
  • Megbízások nyomon követése, adminisztrálása;
  • Fuvarfeladatok során felmerülő problémák elhárítása;
  • Belső kommunikáció a fuvaros egységekkel, egyéb társosztályokkal;
  • KPI vezetése, kimutatások és riportok készítése.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Éjszakai munkarend vállalása, havi 2 hét munkavégzéssel;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen a román/német/francia nyelvek.

Szükséges kompetenciák

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Key account manager
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre