Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éjszakai csomagrendezés kiemelt bérezéssel

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

A TNT a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központba várják most diákok csatlakozását az éjszakai műszakok támogatására.

Utazás

A munkavégzés helyére legkönyebben vonattal juthatsz el. Ha a Nyugatiból indulsz kb. 20 perc utazási idővel már ott is vagy, az állomástól mintegy 2 perc sétára található az elosztó központ. A vonatra több helyen fel tudsz szállni: Zugló, Kőbánya-Kispest. Erre a távolságra érvényes a budapesti BKK bérleted, használhatod a vonaton is! Ha mégis a buszt választod, a központ megközelíthető Kőbánya-Kispestről a 200E busszal is.

Feladatok:

  • ​Légi és közúti logisztikai folyamatokban való részvétel
  • A csomagok adatainak beolvasása, azonosítása illetve szortírozása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Éjszakai beosztás: 22:00-06:00
  • Minden héten vasárnaptól csütörtökig lehet dolgozni
  • Heti min. 20-30 óra, azaz heti 2-3 alkalom vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1965 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő, heti beosztások
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlati leigazolása

Kérjük, hogy töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre