Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Éjszakai árufeltöltő (Óbuda)

Fressnapf-Hungária Kft.
Régió: III. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.19.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Éjszakai árufeltöltő

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Bécsi út 136, 1032

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt
  • Rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
  • Képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
  • Erkölcsi bizonyítvánnyal rendelkezik

FELADATAI:

  • Biztosítja a beérkező áru feltöltését  (feltölti áruval a polcokat, raklapokat)
  • Az eladótérben lévő termékeket, illetve a polcokat folyamatosan tisztán tartja
  • Gondoskodik az ár címkék kihelyezéséről
  • Akciós kihelyezések megvalósítása
  • Polcfeltöltés kihelyezési szabályok alapján
  • Termékek lejárati idejének ellenőrzése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem, bónusz
  • Dinamikus csapat
  • Változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben
  • Dolgozói kedvezmény

ELŐNY:

  • Targoncavezetői (elektromos targonca típusvizsga) szakképesítés

ÖNÉLETRAJZÁT akár leadhatja az áruház vezetőjének, vagy az alábbi elérhetőségek egyikén keresztül továbbíthatja részünkre.

Fressnapf-Hungária Kft., HR osztály,
1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 11/C
Népliget Center A épület 4. emelet

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre