Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EHS VEZETŐ

EHS VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Megbízónk több kontinensen ismert multinacionális vállalat, amely a szabadidő ágazat részére fejleszt és gyárt az aktív és egészséges életmódot, egészségmegőrzést elősegítő berendezéseket. A vállalat számára szakmai profilja és küldetése alapján is kiemelt jelentőséggel bír a vállalati munka-, egészség- és környezetvédelem magas szintű követelményeinek következetes teljesítése és a tevékenységek folyamatos fejlesztése. A feladatkör komplex irányítására tapasztalt és elhivatott vezetőt keresünk a szervezetfejlesztés keretében létrehozott új pozícióba:

EHS VEZETŐ

Feladatok

  • A felső vezetés tagjaként felelős a vállalat munka-, egészség-, tűz- és környezetvédelmi politikája irányelveinek teljes körű érvényre juttatásáért minden részlegre és munkavállalóra kiterjedően.
  • Az EHS tevékenységek teljeskörű irányítása, az EHS szervezet vezetése, a beosztott munkatársak szakmai és vezetői támogatása.
  • A vállalati folyamatokra, szervezeti egységekre kiterjedő egészség-, munka-, tűz- és környezetvédelmi szabályozások és előírások kidolgozása, folyamatos fejlesztése, a kapcsolódó programok és akciótervek gyakorlati megvalósítása,
  • Az előírások betartásának ellenőrzésére bejárásokat szervez, dokumentálja a megállapításokat, gondoskodik akciótervek és javító intézkedések kidolgozásáról, és ellenőrzi a megvalósítást.
  • Beruházási, fejlesztési munkák keretében a berendezésekre vonatkozó munkabiztonsági, munka-, egészség- és környezetvédelmi előírások kidolgozása, hatósági engedélyeztetése.
  • Gépek, berendezések üzembe helyezési és nagyjavítás utáni újraindítási eljárásában a munka-, és tűzvédelmi valamint foglalkozás-egészségügyi megfelelőség ellenőrzése.
  • Balesetek, események kivizsgálása, jegyzőkönyvezése, kiküszöbölő intézkedések kezdeményezése.
  • EHS vonatkozású oktatások szervezése, oktatások koordinálása

Elvárások

  • Mérnöki, szakmérnöki diploma EHS, munkavédelem, biztonságtechnika, környezetvédelem szakirányokon vagy felsőfokú releváns diploma + szakirányú technikusi végzettség/ek
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat EHS területen gyártóvállalatnál
  • Vezetési tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, jó elemző- és problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Vezetői alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó
  • Élenjáró gyakorlatok megismerése a külföldi partnercégeknél,
  • Modern, tiszta környezet, fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra
  • Továbbképzések támogatása

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS VEZETŐ, Bács-Kiskun megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre