Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EHS Vezető

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Békés
  • A hirdetés 106 napja lejárt

Szeretnéd kamatoztatni a tudásodat munkavédelem területén? Nyitott vagy az új lehetőségekre? Érdekel az EHS-rendszer működtetése és fejlesztése? Szívesen kamatoztatnád szaktudásod egy autóipari termékek gyártásával foglalkozó nagyvállalatnál? Ha a válasz igen, akkor jelentkezz, és légy Te is egy magas színvonalú amerikai tulajdonú termelő vállalat megbecsült tagja!

EHS-Vezető

munkatársat keresünk!

Ezek a feladatok várnak Rád:

·         Részvétel a folyamat- és akcióterv kidolgozásában és koordinálásában;

·         Általános és folyamatos munka- és balesetvédelmi kontroll a gyár egész területén;

·         ISO szabványok ismerete és alkalmazása;

·         EHS auditokon való aktív részvétel;

·         Javító és költségcsökkentő intézkedések bevezetése;

·         Technikai és jogszabályi EHS támogatás a munkatársak részére;

·         Kapcsolattartás, hatékony együttműködés a belső partnerekkel.

Azt várjuk Tőled, hogy:

·         Munkavédelmi és/ vagy Környezetmérnöki diplomával rendelkezz;

·         Közép- vagy felsőfokú munkavédelmi jártasságod legyen;

·         Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudásod legyen írásban és szóban is;

·         Legalább 5 éves EHS mérnöki tapasztalatod legyen;

·         Erős prezentációs és kommunikációs készség;

·         Szakszerű és magabiztos MS Office gyakorlat.(Excel, Word, Power Point)

Amit kínálunk:

·      Versenyképes jövedelem + bónusz;

·      Tizenharmadik havi fizetés;

·      Teljesítmény alapú negyedéves célprémium;

·      Igény szerint lakhatás biztosítása;

·      Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;

Munkavégzés helye:

·      Békés megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre