Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EHS munkatárs

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és egészségvédelmi oktatások megtartása a kollégák és új belépők részére;
Kapcsolattartás hatóságokkal, területi munkavédelmi képviselőkkel;
Részvétel az ISO 14001 környezetirányítási rendszer támogatásában, működtetésében;
Munkahelyi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyv elkészítése;
Új eszközök üzembe helyezésének ellenőrzése;
EHS jogszabályok nyomon követése;
EHS dokumentációs és nyilvántartási rendszer felkövetése;
Egyéb munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása.

Követelmények:

Minimum középfokú munkavédelmi technikusi vagy környezetvédelmi végzettség
Angol nyelvtudás
Hasonló területen szerezett tapasztalat

Előny:

Tűzvédelmi előadói vagy környezetvédelmi képesítés

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés
100%-os bejárás támogatás
Cafeteria
Jó légkör

Helyek Dorog
Tata
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre