Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EHS mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.18.

EHS mérnök

Feladatok:

  • Munkavédelmi biztonságvédelmi és egészségvédelmi szaktevékenység teljes körű ellátása
  • Vállalat képviselete a hatóságok felé
  • Közreműködik a munkabiztonsági kockázatok felmérésében, elemzésében az ezzel kapcsolatos szabályzatok, folyamatok kidolgozásában, üzembejárásokban való aktív részvétel
  • Részt vesz a munkahelyi balesetek kivizsgálásában
  • EHS éves oktatási feladatainak projektszintű kezelése és szervezése, munkavédelmi oktatási anyagok elkészítése, oktatások szervezése, lebonyolítása
  • Belső társosztályokkal és külső szakértő cégekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Gyártókörnyezetben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Albérlet és törvényen felüli bejárás támogatás
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre