Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EHS mérnök - Tatabánya

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: EHS engedélyek beszerzése. EHS folyamatok felállítása. EHS rendszer kezelése. EHS szabályok betartatása, ellenőrzése. Kockázatelemzések elvégzése.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Legalább öt éves tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez!

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás EU és magyar EHS szabályok ismerete Esetleges külföldi utazások vállalása

EHS területre

Megjegyzés:

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre