Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EHS MENEDZSER (14-9409)

HumanField Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok, Heves

Hozzáadva: 2019.06.04.
Jelentkezési határidő: 2019.06.05.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

EHS MENEDZSER

(14-9409)

pozícióba.

Feladatok:

  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, biztonságvédelmi és egészségvédelmi szaktevékenységek teljes körű ellátása,
  • A vállalat képviselete a hatóságok felé,
  • Kapcsolattartás a tevékenységhez kapcsolódó partnerekkel,
  • A munkavállalók munkavédelmi oktatásának megtartásához szükséges tematika, segédanyag biztosítása,
  • Balesetek kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések kidolgozása.

Elvárások:

  • Munkavédelmi végzettség,
  • EHS területén szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9409”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Tűzvédelmi szakértő, Tüzvédelmi-ellenőr
Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre