Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EHS koordinátor (Komárom-Esztergom megye)

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Környezetirányítási, munkavédelmi, tűzvédelmi rendszerek működtetése, fejlesztése;
Környezet és munkavédelmi rendszerek törvény szerinti működtetése, betartatása, ellenőrzése;
Környezet, MEBIR, ISO 14001, OSHAS 18001 és az energetikai irányítási rendszer (ISO 50001) vezető/megbízottja;
Belső vonatkozó szabályzatok betartatása;
Rendszeres munka és tűzvédelmi szemle dokumentálása, akciók kidolgozása;
EHS vonatkozású külső/belső auditok koordinálása, szervezése;
Események kivizsgálása korrektív/megelőző akciók kidolgozása, bevezetésének elősegítése és ellenőrzése;
Kapcsolattartás a szakhatóságok, külső szolgáltatók felé;
Az EHS terület képviselete;
Felelős az egyéni védőeszközök felülvizsgálatáért;
EHS oktatási anyag folyamatos fejlesztése, új dolgozók integrációjában való részvétel, éves ismétlő oktatások szervezése és tartása;
EHS csoport költségkeret tervezése, követése és költségcsökkentési javaslatok kidolgozása.

Követelmények:

Középfokú szakirányú végzettség (legalább munkavédelmi technikus és tűzvédelmi előadó);
Legalább középfokú tűzvédelmi és munkavédelmi végzettség;
Hasonló munkakörben szerzett 3 éves szakmai tapasztalat;
Kommunikációképes angol nyelvtudás feltétel.

Előny:

Felsőfokú végzettség;
Környezetvédelmi végzettség;
Autóipari tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Magas alapbér;
Széleskörű juttatási csomag (Bónusz, bejárás támogatás, egyéb juttatások);
Vásárlási és szolgáltatási kedvezmények;
LEAN működésű kultúra;
Családias légkör, dinamikus, innovatív csapat
Céges laptop, céges telefon.

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.03.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre