Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egyszerű adminisztrációs munka - HR területen

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Partnercégünk a felelős vagyongazdálkodás során mindvégig szem előtt tartja a hatékony ügykezelést, a partnerség kialakítását, a transzparens gazdálkodást, valamint a megbízható, kiszámítható, átgondolt, koncepcionális portfóliókezelést.

Feladatok:

  • Dokumentumok digitalizálása
  • Iratrendezés, iratszkennelés, lefűzés
  • Adatrögzítés
  • Egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Hétfő - csütörtök 7.00-19.00
  • Péntek 7.00-17.00
  • Heti 30-35 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1121 Ft / óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre