Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egyszerű adminisztrációs munka

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.09.22.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.

Igényes, irodai környezetben szeretnél végre dolgozni, de gazdasági vagy pénzügyi tanulmányok hiányában nem találsz ilyen munkát? Itt a neked való diákmunka! Magyarország egyik legfontosabb háttérintézménye vár Téged.

Gyere és dolgozz heti 20 órában kényelmesen, irodaszékben! Ide nem kell semmiféle speciális informatikai vagy pénzügyi háttértudás, elég ha láttál már Excelt a suliban!

Feladatok:

  • Dokumentumok digitalizálása
  • Iratrendezés
  • Iratszkennelés, fénymásolás, lefűzés
  • Adatrögzítés
  • Egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatási intézményben
  • Precíiztás, megbízhatóság
  • Felhasználói szintú számítástechnikai ismeretek

Munkaidő

  • Hétfő - csütörtökig rugalmasan 7.00-19.00 között tudsz menni és
  • Péntek 7.00-17.00 között van lehetőség dolgozni
  • Heti 20-40 óra között

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre