Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egyszerű adminisztráció

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.08.17.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.

A Mylan  EPD Kft. a világ egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalata, termékeivel mintegy 145 országban van jelen.

Feladatok:

  • Nyomtatványok készítése és karbantartása
  • Dokumentumkezelés, másolás, szkennelés
  • Ad hoc adminisztrációs feladatok
  • Marketing osztály támogatása

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismeret (Excel, Word, Powe Point)
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig heti 20-25 órában rugalmas beosztásban

Miért jó a Mylan EPD Kft.-nél dolgozni?

  • Órabér: Bruttó 1300 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, színvonalas munkakörnyezet
  • Masszázsfotel, gyümölcsnap, jógára helyiség, futóklub

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre