Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egyedi árazási szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.06.01.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

A munkakörhöz kapcsolódó alapvető feladat a külföldi leánybankok és a belföldi hálózati egységek hatáskörét meghaladó vállalati, önkormányzati és intézményi  ügyfelek egyedi árazási kérelmének feldolgozása, javaslattétel a döntéshozók irányába, továbbá a feladat elvégzéséhez kapcsolódó adminisztrációs és statisztikai feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Corporate ügyfél/ügyfélcsoport szintű egyedi árazás külföld és belföld viszonylatában;
  • A corporate termékfejlesztéshez kapcsolódó általános és egyedi árazási feladatok ellátása;
  • Adatállományok kezeléséhez kapcsolódóan riportok definiálása, karbantartása;
  • Adatállományokkal kapcsolatos levelezés angol és magyar nyelven;
  • MS PowerPoint bemutatók rendszeres készítése angol és magyar nyelven;
  • Együttműködés a bank kapcsolódó szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, ezen belül MS Excel kiemelt ismerete;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven.

Előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga;
  • Pénzintézet corporate területén szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő
IT / Informatika > Adatbázis elemző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre