www.cvonline.hu

Egyéb vasúti járművezető (Székesfehérvár)

  • Company_icon MÁV FKG Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV FKG Kft.

Egyéb vasúti járművezető

Helység
Székesfehérvár
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok

  • vezeti a járműveket a vasúti jelzéseknek és utasításoknak megfelelően
  • gondoskodik a jármű vizsgálatáról, karbantartásáról, mindenkori üzemképes állapotáról
  • együttműködik a járműkísérőként mellérendelt dolgozóval
  • vezeti az előírt okmányokat (menetlevél, járműkönyv, stb.)
  • üzemanyagot vételez, elszámol vele
  • részt vesz a rendszeres oktatásokon, vizsgákon, tudását szinten tartja
  • kezeli a jármű emelő berendezéseit
  • esetenként kisegítő tevékenységet végez (anyagfeladás stb.)

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakmunkásképző vagy szakiskola

Előnyt jelent

  • érettségi, számítógépes ismeret

Amit ajánlunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 96.000 Ft Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • vasúti utazási menetkedvezmény
  • a bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás

2018.08.22.

Bővebb felvilágosítást ad
Pongó Istvánné 30/435-8830

Várjuk jelentkezését!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre