www.cvonline.hu

Egyéb vasúti járművezető (Nyékládháza)

  • A hirdetés 81 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Egyéb vasúti járművezető

Helység
Nyékládháza

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasúti jármű vezetése a vasúti jelzéseknek és utasításoknak megfelelően. Gondoskodik a jármű vizsgálatáról, karbantartásáról, mindenkori üzemképes állapotáról. Üzemelés közben előforduló, helyszínen javítható hibák elhárításának önálló végzése
  • együttműködik a vonatkísérőként mellérendelt dolgozóval. Helyettesíti a TVG személyzetét.
  • az előírt okmányok vezetése (menetlevél, járműkönyv stb.). Üzemanyag vételezése, elszámolás
  • kezeli az anyagrakodás céljából a gépre szerelt hidraulikus szerkezetet. Esetenként könnyűgépkezelői, és darukötözői feladatokat lát el.
  • részt vesz a rendszeres oktatásokon, vizsgákon, tudását szinten tartja
  • írásbeli utasítások átvétele, a megadott szállítás végzése, a rakodás irányítása
  • zavarelhárító-, hókészenléti szolgálatban való részvétel
  • munkakörében való csoportos foglalkoztatás esetén a munkavezető által kijelölt tevékenység, feladat elvégzése a technológiai, munkavédelmi és biztonságtechnikai előírások betartásával

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség - érettségi, vasipari szakma
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • országos közforgalmú vasúti tehervágánygépkocsivezető tanfolyam
  • sajátgéperejű vasúti munkagép-vezetőképző tanfolyam,
  • emelőgép-kezelő tanfolyam
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Vasúti járművezető OMK vizsga
  • 1 év szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Cafetéria
  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Póczos Tamás 1/514-1713 / 04/17-13

Várjuk jelentkezését!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2017.11.02.