Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EGÉSZSÉGÜGYI ÜZLETKÖTŐ (14-9370)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala

Hozzáadva: 2019.04.30.
Jelentkezési határidő: 2019.05.17.

Biztos háttérrel rendelkező egészségügyi termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

EGÉSZSÉGÜGYI ÜZLETKÖTŐ
(14-9370)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egészségügyi termékek bemutatása, értékesítése,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások:

  • Hasonló területen, értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest és Nyugat-Magyarország régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9370”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre