Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egészségügyi operátor

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Egészségügyi területen tanulsz és szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol embereknek segíthetsz? Nem okoz gondot a telefonos munkavégzés és mindig is szeretted a kihívásokat?

Akkor itt a lehetőség!! Jelentkezz Partnerünkhöz

Egészségügyi operátornak!

Ellátandó feladatok:

  • Telefonos segítségnyújtás az ügyfelek számára.
  • Ügyfelek felmerülő káreseményeinek felvétele, problémájuk megoldása (magán egészségügyi biztosítás kapcsán), például egészségügyi ellátás megszervezése belföldön
  • A megoldandó eseménnyel együtt járó adminisztráció elvégzése.

Téged keresnek, ha:

  • rendelkezel aktív/passzív hallgatói jogviszonnyal, egészségügyi területen
  • megbízhatónak, talpraesettnek és segítőkésznek tartod magad
  • jól kommunikálsz, és ügyfél- vagy vendég-orientált hozzáállás jellemez
  • szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég kínál:

  • jól felszerelt irodai környezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • nyári bónuszprogram,
  • betanítás utáni (40-48 munkaóra) bérnövekedés
  • ünnepnapi műszakpótlék (100%)

Munkaidő:
minden nap 7.30 és 22 óra között

Fontos, hogy vállalni tudj:

  • havi 80-100 órát, nyáron pedig 100-120 órát
  • havonta 1-2 hétvégi napot
  • hetente minimum 2 hétköznap délelőttöt
  • 4-6-8 órás műszakot egy nap

Heti óraszám:
20 - 30 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1150-1350 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre