Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Egészségügyi laborasszisztens állások

Találatok száma 2 állás

Iratkozzon fel állásértesítőre

ANESZTEZIOLÓGUS SZAKASSZISZTENS

Pest, Budapest, VII. kerület Work4you Hungary Recruitment Agency
Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva
Work4you Hungary Recruitment Agency
Pest, Budapest, VII. kerület

Fővárosi kórház megbízásából az intézmény traumatológiai műtőjébe keresünk kiemelt bérezéssel teljes és részmunkaidős munkatársakat az alábbi pozícióba: ANESZTEZIOLÓGUS SZAKASSZISZTENS Az álláshoz tartozó elvárások: Aneszteziológus szakasszisztens végzettség 1-3 év szakmai tapasztalat  Magyar állampolgárság, vagy letelepedési...

  • Mentés
  • Továbbküldés

Laboráns

Debrecen, Hajdú-Bihar TEVA Gyógyszergyár Zrt.
Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva
TEVA Gyógyszergyár Zrt.
Debrecen, Hajdú-Bihar

Laboráns Feladatok: Laboratóriumi munkavégzés megszakítás nélküli három műszakos munkarendben Minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése A vizsgálatokhoz használt vegyszerek, műszerek, laboreszközök kezelése A vizsgálatok dokumentálása Elvárásaink: Vegyésztechnikusi végzettség Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Jó kommunikációs készség, csoportmunkára való alkalmasság...

  • Mentés

Eredmények szűrése