Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EGÉSZSÉGÜGYI GÉPKOCSIVEZETŐ (szerződéses katona, Tata)

  • Magyar Honvédség
  • Tata
  • A hirdetés 155 napja lejárt

Egészségügyi gépkocsivezető

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • A gyakorlatok és kiképzések során a kitelepülés biztosítása, sebesültszállítás
  • Ellátás során segédkezés CLS kompetencia szinten
  • Gépjármű üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos feladatok
  • Menetlevél szabályos használata
  • Előírt vezetési gyakorlatok végrehajtása, osztályba soroló vizsga letétele
  • legyen képes gépjárműve fedezékének kiépítésére és álcázására
  • aktívan vegyen részt az elsősegélynyújtó tanfolyamokon
  • nyújtson segítséget a sebesült helyzetének stabilizálásában, a sebesültszállító gépjárműben
  • tömeges sérült ellátás esetén, vegyen részt a sebesült ellátásban
  • ismerje a mentéstechnikai eszközöket
  • szükség esetén, legyen képes ellátni helyszínbiztosítási feladatokat

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • C kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely
  • büntetlen előélet

Elvárások:

  • problémamegoldás
  • pszichés terhelhetőség
  • együttműködési készség
  • felelősségvállalás
  • határozottság
  • elhivatottság

Különleges elvárás a beosztás betöltéséhez: PAV-I vizsga

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • egészségügyi jártasság

Amit kínálunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása
Helyek Tata
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre