Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egészségügyi asszisztens

  • HUMAN BioPlazma Kft.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Kedrion Biopharma emberi vérplazmából állít elő különféle életmentő és életminőség-javító terápiás készítményeket, amelyek – többek között – ritka betegségek kezelésére szolgálnak. A vállalat a szektoron belül az ötödik helyet foglalja el a világon, és több mint 40 országban van jelen.
A HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat, 2007 decembere óta a Kedrion csoport tagja.
A KEDPLASMA Magyarország a társaságon belül a terápiás készítmények alapanyagául szolgáló emberi vérplazma gyűjtésével foglalkozik 2005 óta.
Vállalatunk elkötelezett a minőségi termékek előállításában, a közösségi értékek tiszteletében és a jól képzett munkaerő megtartásában.

HUMAN BioPlazma Kft. KEDPLASMA üzletága felvételt hirdet

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

munkakörbe,

Feladat

  • Donorok fogadása, tájékoztatása, regisztrációja
  • Informatikai- és egyéb eszközök, berendezések működtetése
  • Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • Dokumentációs feladatok

Elvárás

  • Középfokú egészségügyi végzettség (ápoló OKJ54 vagy magasabb egészségügyi szakképesítés)
  • Vénaszúró gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Pozitív tulajdonságok

  • Rugalmasság
  • Jó csapatjátékos
  • Önálló munkavégzés
  • Empatikus személyiség

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bónusz rendszer
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kiváló munkakörülmények

Egyéb információk

  • Teljes munkaidőben történő munkavégzés

Munkavégzés helye: Miskolc

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a HUMAN BioPlazma Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Egészségügyi szakember, Orvos asszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka > Nővér
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre