Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egészségügyi asszisztens (heti 20 óra) (Nyíregyháza)

  • CSL Plasma Kft.
  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatm...
  • A hirdetés 35 napja lejárt

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Nyíregyházi Plazmaferezis Központunkba keresünk új részmunkaidős munkatársakat az alábbi pozícióra:

Egészségügyi asszisztens
(heti 20 óra)

A munkakört betöltő feladata:

  • Szakszerűen tájékoztatja a donációra jelentkezőket és a plazmadonorokat, a plazmalevétel előkészítéseként elvégzi a donorazonosítást
  • Gondoskodik a plazmaferezishez tartozó folyamatok szakszerű végrehajtásáért és felügyeletéért, beleértve a vénapunkciót és a donorok esetleges reakcióinak kezelését
  • Gondoskodik a plazma szabvány szerinti kezeléséről, a lefagyasztási folyamatról és a szabályszerű tárolásról, a helyes címkézés ellenőrzéséről, laborminták rendelkezésre állásáról és a plazmadonáció dokumentálásáról

Elvárások:

  • Havi 80 óra vállalása
  • Befejezett egészségügyi szak-alkalmazotti, egészséggondozói vagy betegápolói végzettség
  • Plazmaferezis- vagy vérellátóban , valamint vénapunkcióval kapcsolatban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési kártya
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges készségek és kompetenciák:

  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem és rugalmasság
  • Kezdeményezőkészség és elkötelezett munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Minőségtudatosság
  • Rendszeretet, gondosság
  • Jó konfliktuskezelő képesség
  • Kedves nyitott személyiség

A vállalat versenyképes fizetést, bejárási támogatást és béren kívüli juttatási csomagot kínál leendő munkatársai számára.

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Egészségügyi laborasszisztens, Egészségügyi szakember, Orvos asszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Nővér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre