Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Egészségügyi adminisztrátor - részmunkaidő (Kecskemét)

  • MaMMa Egészségügyi Zrt
  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • A hirdetés tegnap lejárt

Egészségügyi magánszolgáltató cég munkatársat keres

EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTORI

munkakörbe kecskeméti telephelyére.

Feladatok:

  • Páciens-forgalom bonyolítása (bejövő telefonok kezelése - időpont-adás, behívás, személyes adatfelvétel, tájékoztatás)
  • Leletírás, statisztikák készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Tízujjas, vakon gépírás, helyesírás
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Irodai (Office) alkalmazások ismerete, gördülékeny használata
  • Magas fokú precizitás, igényesség
  • Alkalmasság önálló- és csapatmunkára egyaránt
  • Páciensekkel való jó kommunikációs képesség, türelem, empátia
  • Terhelhetőség, rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Korábbi munkahelyektől referencia-levél

A munkavégzés helye:

Kecskeméten, ill. alkalmanként a cég többi telephelyeinek egyikén (Budapest, Szekszárd, Szolnok).

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, a bruttó bérigény feltüntetésével lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre