Ugrás a tartalomra
EGÉSZSÉGÜGYI ÜZLETKÖTŐ (14-9370)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező egészségügyi termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

EGÉSZSÉGÜGYI ÜZLETKÖTŐ
(14-9370)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egészségügyi termékek bemutatása, értékesítése,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, kapcsolattartás a partnerekkel.

Elvárások:

  • Hasonló területen, értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest és Nyugat-Magyarország régió

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9370”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása