Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

EDI gyakornok- gyakornok (Budapest)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata.

Csapatukba keresünk új munkatársat

EDI gyakornok

pozícióra.

Ha szívesen dolgoznál multinacionális környezetben, emellett rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, akkor Téged keresünk!

Az EDI az egyik legizgalmasabb ICT terület amin dolgozhatsz, kihívásokkal teli, rengeteg fejlődési lehetőséggel.

Feladatok:

  • Rendszerellenőrzésben
  • Data és log analízisben
  • Riportok készítésében, konzultációban
  • Szerver és alkalmazás üzemeltetésben

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony IT területen

Amit a cég biztosít:

  • Valós munkatapasztalat
  • Barátságos, kényelmes, modern iroda
  • Multinacionális környezet
  • Fiatalos, barátságos csapat
  • Tréning- és továbbképzési lehetőségek
  • Rengeteg jó minőségű étkezési lehetőség
  • Kellemes, zöld parkos környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 9 és 17 óra között

Heti óraszám:

  • 30 - 40 óra

Szükséges nyelvtudás

  • Angol és német aktív középfokú nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Fizetés:

  • Br. 1500 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Adatfeldolgozó szakember, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre