www.cvonline.hu

Dynamics AX projekt koordinátor

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Az egyik legdinamikusabban piaci területet szerző ERP, a Microsoft Dynamics AX (Axapta) projektjeinek támogatáshoz keresünk Projekt koordinátort.

Feladatok:

-  Együttműködés a projekt tagokkal és vezetőkkel

-  A projektek általános adminisztratív támogatása

-  Tervek és riportok készítése

-  Projekt dokumentáció elkészítése, karbantartása

-  Megbeszélések szervezése, prezentációk készítése

-  Eszkaláció szükség esetén

Elvárások:

-  Felsőfokú végzettség

-  1-2 éves szakmai tapasztalat

-  Projekt szervezési tapasztalat

-  Jó szervezői készség, strukturált munkavégzés

-  Kiváló kommunikációs készség

-  Erős MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

-  Angol nyelvtudás előny

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő