Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Drupal oktató a nyárra - Budapest

  • A hirdetés 105 napja lejárt

Drupal oktató

DRUPAL 8 tanfolyamhoz keresünk oktatót budapesti képzési helyre. Heti két alkalommal,  munkaidőn kívül folyik az oktatás.

A Prooktatás egy mindössze másfél éves kezdeményezés. Célunk gyakorlati tudást oktatni, mely azonnal kamatoztatható a munkaerőpiacon. Négy modulban (kis csoportokban) oktatjuk a webprogramozás négy nagy területét: front-end, back-end, Javascript és tartalomkezelés. Ez utóbbin belül első sorban Drupal 8-at.

A képzések megtartására szándékosan nem kifejezetten tanárokat kérünk fel, hanem olyan fejlesztőket, akik most is a tudásukból élnek a piacon.

Jelenleg is ezzel foglalkozol, de úgy érzed, szívesen átadnád másoknak is a tudásod? Új kihívást keresel a szakmádban?

Most itt az alkalom, próbáld ki magad! Csináld azt, amihez értesz, de mégis egy kicsit másképpen!

Munkavégzés helye:  Budapest VI. kerület

Munkaidő:

  • Hétfő 17:30-20:00
  • Kezdés: azonnal

Elvárások:

  • Jó előadói képességek
  • Jelenleg aktív, napra kész Drupal ismeretek
  • Előnyt jelent: HTML és egyéb front-end ismeretek
  • Heti egy szabad este és egy szabad reggel
  • Lelkes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Új kihívás a saját szakmádban!
  • Fiatalos, nyitott, lendületes csapat
  • Innováció az oktatásban
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kreatív tanórák

Fizetés: 12 000 Ft/ alkalom (3 tanóra)

Helyek VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő
Oktatás / Képzés
Szezonmunka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre