Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Dozírozó

  • Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelo Zrt.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Dozírozó

munkatársat keresünk a Fermentációs és Bioreaktor osztályra

FELADATOK:

  • Automata és félautomata töltőgépekkel aszeptikus térben történő dozírozás
  • A dozírozás alatt felhasznált anyagok folyamatos ellenőrzése
  • A dozírozás során használt gépek üzemeltetése
  • A személy-, és anyagforgalomra, takarításra vonatkozó előírások szigorú betartása a steril munkahelyen
  • A felhasznált anyagok azonosítása
  • Mintavételek szakszerű elvégzése
  • Anyagok, termékek szakszerű tárolása
  • Gépek, berendezések műszaki állapotának ellenőrzése
  • A dozírozó anyagellátásának biztosítása (félkész termékek, csomagolóanyagok ki-, és betárolása)

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Termelő területen szerzett tapasztalat
  • Monotónia tűrés
Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre