Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Dolgozz kevesebbet, Keress Többet, Kecskeméten Összeszerelőként! !
Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét
Hozzáadva: 2018.11.12.
Jelentkezési határidő: 2018.08.17.
Hirdetés azonosító: 1833072
lejárt
Elvárásod az azonnali kezdés, és az akár nettó 200.000 Ft feletti fizetés?
Ha te is úgy érzed, hogy jelenleg kevés fizetés és csekély megbecsülés mellett robotolsz munkahelyeden, akkor inkább csatlakozz hozzánk, összeszerelő pozícióba!
Hogy mi lesz a feladatod?
  • Prémium kategóriás autók, műanyag paneljébe hangszórókat, ablakemelőket, és kábeleket szerelsz be.
Nem kell tartanod attól, hogy számodra ez megterhelő lesz hisz ezeknek a termékeknek a súlya csekély.
Szakképzett munkatársaink pedig már most várnak téged, hogy átadhassák neked az ehhez szükséges tudást.
Elvárásaink csekélyek:
  • Legyen meg minimum a 8 általános iskolai végzettséged, tudj vállalni 3 műszakot és a legfontosabb, hogy AKARJ dolgozni, akarj PÉNZT keresni!
Hogy kiket várunk erre a pozícióra?
  • Anyukákat, apukákat, akinek a célja, hogy családjuknak minél jobb anyagi helyzetet teremtsenek!
  • Fiatalokat, akik szeretnének hosszú távú munkát, hogy biztos anyagi háttérrel indítsák az életüket!
  • Párokat, akik együtt szeretnének dolgozni közös jövőjük, céljaik elérésének érdekében!
Mit biztosítunk a munkádért cserébe?
  • Akár nettó200.000 Ft vagy afeletti bérezést, ez csak rajtad áll.
  • Napi kiszámítható maximális 7,5 órás munkaidőt.
  • Azonnali kezdést és hosszútávú biztos munkahelyet!
  • Ingyenesen közlekedést Kecskemét 60-70 Km-es körzetéből!
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, nyáron pedig a nyaralások miatt!
Ezekben az időszakokban, magas értékű bónuszt adunk munkád megbecsüléséért!

Ha úgy érzed, hogy eljött a váltás ideje, vagy most szeretnéd beindítani karriered akkor, jelentkezhetsz akár most is, az alábbi telefonszámon:
0620 275-1761
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Kecskemét
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Targoncavezető Kecskeméten

Anyagmozgatási feladatok targonca segítségévelA...
Kecskemét

Polcszervíz Kecskeméten

Schönherz Iskolaszövetkezet

Túlteng benned a "pokoli energia" és egy kis ex...
Kecskemét, Bács-Kiskun

Recepciós (Kecskeméten) (8662)

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Kecskemétre keresünk recepciós hölgyeket azonna...
Kecskemét