Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Dokumentáló mérnök (Tételkód gazda)

  • Semilab Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 8 napja lejárt

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Ebbe a csapatba keresünk

DOKUMENTÁLÓ MÉRNÖK (TÉTELKÓD GAZDA)

munkakörbe munkatársat.

Leendő munkatársunk:

  • a vállalat által fejlesztett és gyártott készülékekkel kapcsolatos műszaki, technikai dokumentációkat (alkatrészlisták, rajzok stb.) elkészíti, kezeli és folyamatosan karbantartja, illetve ezen tevékenységeket koordinálja
  • a vállalatirányítási rendszerben a cikktörzset karbantartja (cikkszámokat létrehozza, megnevezéseket egységesíti)
  • együttműködik a kapcsolódó területekkel (fejlesztés, gyártás, beszerzés, raktár)

A számunkra megfelelő jelölt:

  • anyag-, gépész-, villamosmérnök, vagy műszaki menedzser végzettségű
  • magas szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • képes rendszerben gondolkozni, precíz és megbízható

Előnyt jelent, ha a jelölt:

  • hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalattal rendelkezik
  • ismer gépész/villamos tervező szoftvereket (Windchill); használt vállalatirányítási rendszert (QAD)
  • kommunikációs szinten tud angolul
  • részt vett minőségirányítási rendszerek kialakításában és/vagy működtetésében

Amit mi kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Termékeinkről, szolgáltatásainkról további információt a Link megjelenítése honlapon talál, várjuk jelentkezését.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre