Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Dokumentációs mérnök gyakornok - SPC (12412)

Feladatok: Pótalkatrész dokumentációk összeállítása gyártási és projekt dokumentáció alapján. Meglévő dokumentáció aktualizálása. Munkavégzéshez szükséges kapcsolattartás a cég más osztályainak, telephelyeinek dolgozóival. Vevő specifikációk importálása adatbázisba.Elvárás: Heti min. 20 munkaóra vállalásaNegyed vagy ötödéves gépész- vagy közlekedésmérnök hallgatóAngol vagy (és) német nyeltudásValamilyen testmodellezésen alapuló CAD rendszer ismerete(Creo / Inventor / Catia, stb

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XXIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő heti min. 20 óra
Munkabér 1100 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
SPC szakember

VT Plastic Gyártó Kft.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Berényi út 7...
Székesfehérvár, Fejér

MŰSZAKI DOKUMENTÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ (13-8978)

HumanField Kft.

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatár...
Fejér

Gyakornok

URMET Hungaria Kft.

Gyakornokot keresünk Az URMET Hungaria Kft. - a...
Budapest, Pest