Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Dokumentációs asszisztens (határozott időre)

Feladatok:

  • Szállítmányozási riportok készítése
  • Mérési eredmények folyamatképesség vizsgálata, trend-elemzése
  • Napi riportok küldése a vevőnek
  • Adategyeztetés a labor és a végellenőrzés  munkatársaival
  • Havi kiszállítási összesítő készítése
  • Egyéb általános asszisztensi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Microsoft Excel)
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • jelentések, statisztikák készítése
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • alapfokú angol nyelvtudás

 Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozott idejű