Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diszpécser

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Belváros- Lipótváros Közterület- Felügyelet vagyonőri végzettséggel és képzettséggel rendelkező kollégát keres

Diszpécseri

munkakörbe 24-72 órás munkarendbe

FŐBB MUNKAKÖRI FELADATOK:

  • Szolgálati okmányokat naprakészen történő vezetése
  • Kulcskezelés
  • Tűzvédelmi rendszer felügyelete
  • Kerékbilincses rendszerrel kapcsolatos elektronikus nyilvántartás vezetése
  • Süllyedő hengerek kezelése
  • Pénzzel kapcsolatos dokumentációk vezetése
  • Technikai eszközök kiadása és visszavételezése
  • A szervezeti egységéhez köthető munkaterületek tevékenységének támogatása
  • A napi eseményekhez köthető információk elektronikusan történő dokumentálása
  • Adatlekérdezéshez kötődő informatikai rendszer megfelelő szintű kezelése
  • A szolgálati gépjárművek menetokmányainak kiadása, és visszavételezése

ELVÁRÁSOK:

  • Érvényes vagyonőri igazolvány
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magyar állampolgárság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvi ismeret
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Nagyfokú stressztűrő képesség
  • Rugalmasság

A PÁLYÁZATOK ELBÍRÁLÁSÁNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Rendvédelmi múlt
  • Felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (elérhető bruttó havi bér: 360.000,-Ft)
  • Béren kívüli juttatások (évi három alkalommal jutalom, BKV bérlet)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség biztosítása

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Közigazgatás / Államigazgatás
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Diszpécser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre