Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diszpécser

  • Budai Egészségközpont
  • Budapest, Pest, XII. kerület
  • A hirdetés 95 napja lejárt

Régóta keresel valami igazán Hozzád illő munkát?

Lehet, hogy mi pont Téged keresünk Budapest vezető magánegészségügyi intézményébe!

DISZPÉCSER

pozícióba a Budai Egészségközpontba!

Feladatok:

  • bejövő/kimenő hívások kezelése,
  • ügyfeleink kérdéseinek megválaszolása, felmerülő panaszok kezelése,
  • időpont egyeztetés,
  • felvilágosítás a cég szolgáltatásairól.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet,
  • magabiztos és kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • derűs, magabiztos attitűd.

Előny:

  • magánegészségügyi diszpécser vagy call center munkakörben szerzett tapasztalat,
  • egyéb idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • biztos, bejelentett havi fizetés,
  • béren kívüli juttatások,
  • kiváló munkakörülmények,
  • lendületes csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Számítunk Rád, ha:

  • mindig is szívesebben és jobban kommunikáltál telefonon, mint személyesen,
  • szeretsz másoknak segíteni és nyugodt természeted van,
  • nem okoz gondot egészségügyi kifejezések használata.

Hol dolgozunk? Budapest, XII. kerület.

Mikor csatlakozhatnál a csapathoz? Akár azonnal.

Várjuk a jelentkezésed fényképes önéletrajzoddal és bérigényeddel 2019. október 15-ig.

Helyek Budapest
Pest
XII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Regisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre