Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diszpécser

  • Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
  • V. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Belváros- Lipótváros Közterület- Felügyelet új kollégát keres

Diszpécseri

munkakörbe 24-72 órás munkarendbe

FŐBB MUNKAKÖRI FELADATOK:

  • Szolgálati okmányokat naprakészen történő vezetése
  • Kulcskezelés
  • Tűzvédelmi rendszer felügyelete
  • Kerékbilincses rendszerrel kapcsolatos elektronikus nyilvántartás vezetése
  • Süllyedő hengerek kezelése
  • Pénzzel kapcsolatos dokumentációk vezetése
  • Technikai eszközök kiadása és visszavételezése
  • A szervezeti egységéhez köthető munkaterületek tevékenységének támogatása
  • A napi eseményekhez köthető információk elektronikusan történő dokumentálása
  • Adatlekérdezéshez kötődő informatikai rendszer megfelelő szintű kezelése
  • A szolgálati gépjárművek menetokmányainak kiadása, és visszavételezése

ELVÁRÁSOK:

  • Vagyonőri végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Magyar állampolgárság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvi ismeret
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Nagyfokú stressztűrő képesség
  • Rugalmasság

Kérjük, küldje meg fényképes önéletrajzát és konkrét bérigényét
(Csak ezek feltüntetésével tudjuk befogadni a pályázatát!)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások (évi három alkalommal jutalom, BKV bérlet)

Jelentkezésével és önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy a csatolt dokumentumokban található, vagy egyéb módon megadott adatait a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet az adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a lenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Közigazgatás / Államigazgatás
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Diszpécser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre