www.cvonline.hu

Diszpécser

  • A hirdetés 29 napja lejárt
A 100 százalékban magyar tulajdonú Visonta Projekt Kft. Magyarország első búzafeldolgozó gyárát létesíti a Heves megyei Visontán. A vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek világszínvonalú technológiával történő gyártásával.

Dinamikusan fejlődő szakértő csapatunkba keresünk

Diszpécser

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Termelő üzemek folyamatos anyag-és energiaellátásának biztosítása
  • Műszakvezetők munkájának koordinálása
  • Felmerülő üzemzavarok elhárításának irányítása
  • Termelés folyamatos felügyelete és támogatása
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal
  • Folyamatoptimalizálás, fejlesztés, költségminimalizálás, erőforrások elemzése, javító intézkedések kidolgozása
  • A vezetői döntések támogatása terv- tény kapacitások elemzésével
  • Átfogó üzemi folyamatirányítás, előirányzott termelési mutatók betartatása a műszakos kezelő kollégákkal
  • A termelési paraméterek folyamatos ellenőrzése 12 órás műszakrendben
  • A minőségbiztosítási rendszerek által támasztott követelmények betartásának ellenőrzése a termelésben

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (élelmiszer-, vegyipari vagy gépész)
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség, csapatszellem
  • Felelősen gazdálkodó szemléletmód

Amit a vállalat kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú,Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
  • Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével.
Helyek Heves
Visonta
Jász-Nagykun-Szolnok
Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Vegyészmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.12.27.