Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diszpécser - Számlázási koordinátor

  • Crown Cool Kft.
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A THERMOTECHNIKA-CROWN COOL Kft Közép-Kelet Európa vezető vendéglátóipari gépeket gyártó, forgalmazó és szervízelő vállalata, több mint 36 éve megbízható partnere a kereskedelmi és vendéglátóipari cégeknek. Több mint 3000 féle termék garantálja a széles választékot, az egyedi igényeket pedig a kiváló minőségű, hazai gyártású hűtőberendezésekkel elégítjük ki. Ügyfeleink elégedettségét az egész országot lefedő gyors és megbízható szervizhálózat biztosítja.

THERMOTECHNIKA-CROWN COOL Kft.

Diszpécser – Számlázási koordinátor

pozícióba munkatársat keres.

A Diszpécser – Számlázási koordintátor feladata a partnerek szerviz igényeinek rendszerben történő rögzítése, lehetőség szerinti elosztása a szervizes kollégák között, valamint a folyamat lezárásaként a számlázás és a precíz elszámolás ellenőrzése, biztosítása.

Feladatok:

  • ügyfelekkel, szerződött partnerekkel történő kapcsolattartás (telefon, e-mail)
  • szervízhívások fogadása és rögzítése
  • szervíz feladatok ütemezése, szervezése, közvetítése a szerelő felé
  • szervíz munkalapok ellenőrzése, rögzítése, hiányok pótoltatása
  • számlák készítése a partnerek felé
  • elszámolási eltérések letisztázása, megoldása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • call centerben és adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • önálló, pontos és precíz munkavégzés, de ugyanakkor csapatjátékos hozzáállás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • munkaidőkeretben történő munkavégzés (heti 40 óra) beosztás szerint
  • biztos munkahely egy több mint 30 éve a piacon lévő hazai cégnél
  • stabil, egymást támogató csapat
  • kultúrált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, X. Kőér utca

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Diszpécser, Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre