Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diszpécser (Budapest)

  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START

Diszpécser
munkatársat keresünk

Ha jó szervezőkészséggel rendelkezik és kommunikatív csatlakozzon Utasellátó csapatunkhoz!

Feladatok

  • napi szinten koordinálja a kocsielőkészítési feladatokat
  • biztosítja a járathoz szükséges kocsik rendelkezésre állását
  • ellenőrzi az utazószemélyzetet és segíti a munkájukat
  • ellátja az adminisztratív feladatokat

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi
  • 3-5 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • szakmai, vasúti képzettség
  • Személyszállító Vonatok Összeállítási Rendjének ismerete

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés, megbízható jövedelemmel - bruttó 195.000 Ft/hó kezdő alapbér, műszakpótlék
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes nemzetközi vasútvonalakon
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Koszta Renáta 30/177-7925

2019. október 5.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Diszpécser, Vasúti alkalmazott
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre